
Ambacht en traditie

De makers weten wat lekker is
Snoep, koek, hartige snacks en chocolade zijn lekkernijen waar we als mensen al decennia lang, zo niet al eeuwen, van genieten. We eten ze bij feestjes, tussendoor of genieten ervan als we rustig zitten.

Kleine meesterwerkjes
De koekjes, snoepjes, chocolade en hartige snacks zijn niet zomaar in de winkel gekomen. Ze zijn kleine meesterwerkjes, gemaakt door mensen die daar met passie en plezier aan hebben gewerkt, van hoge kwaliteit en met de beste ingrediƫnten.

Ambacht
Bij VBZ zijn leden aangesloten die al in de 19e eeuw begonnen in het (bakkers)vak. Ze kennen de tradities als geen ander en vervullen het ambacht vol overgave. De traditionele producten die zij nog altijd maken, zijn een begin geweest voor een bloeiende, overheerlijke branche, die tegelijkertijd nog blijft innoveren. Elke dag worden we weer verwend met nieuwe producten.